Website Manager

American Youth Soccer Organization Providing world class youth soccer programs that enrich children's lives.

Great Soccer Is Played Here!

Picture Day Schedule - GIRLS

GU-5 Schedule - P.M. Nicole Herrera

DivisionTeamHCTime
G51Andrew Last11:00am
2Justin Butorac11:00am
3Joseph Prenovost11:00am
4Saul Wolf 10:00am
***5Justin Van Schoick11:00am
6Colleen Spencer11:10am
7Michael Clifton11:10am
8Hector Hernandez11:10am

GU-6 Schedule - P.M. Gina Pacquete

DivisionTeamHCTime
G61Nicole Herrera11:30am
2James Assali9:00am
3Aaron Hice9:00am
4Carlos Young9:10am

5Harmony Roundy9:00am
6Hector Lavenant9:10am
7Eddie Dwelley9:10am
8Aldee Winter9:10am
9Robert Aguilar/Jeremy Gant9:10am
10Taylor Bennett9:10am

GU-7 Schedule - P.M. Nicole Andrews

DivisionTeamHCTime
G71Robyn Brooks9:40am

2Erin Bennett9:40am
3Jeremy Smith9:50am
4Chris Doe9:50am

5Amy Yiannikouros9:50am

6Pamela Elliott9:50am
***7Chelsea Perez9:50am
8Brandon Norton9:50am
9James Cahill10:00am

GU-8 Schedule - P.M. Lou Ellis

DivisionTeamHCTime
G81Juan Rodriguez10:20am

2Eric Meyer10:20am
3Steve Foster10:20am
***
4Douglas Fox10:20am

5Miguel Havican10:20am

6Richard Brostrom10:20am

7Robert Sanders10:30am
8Brandy Matthews10:30am
 9Travis Eldred10:30am
 10Guthrie10:30am

GU-9 Schedule - P.M. Nicole Brownb

DivisionTeamHCTime
G9 ***1Brad Cervantes11:40am

2Dean Jermyn11:40am
3Nicole Herrera11:30am

4Mark Joanis11:40am

5Michael Maxwell11:40am

6Anthony Perez11:40am
7Katie Brenner11:40am

8Elzana Desantis11:50am

GU-10 Schedule - P.M. Dave Bruhle

DivisionTeamHCTime
G101Curtis Canett1:00pm

2Bill Corwin1:10pm

3William Kuiper1:10pm

4Tuyen Trinh10:50am

5Harmony Roundy9:00am
6Christopher Olsen1:10pm
7Eddie Dwelley1:10pm
 8David Shaw
1:10pm
 9Sara Wheaton
1:20pm
 ***10Jason Narath
1:20pm
 11Aaron Brooks
1:20pm

GU-12 Schedule - P.M. Lorelei Cleary

DivisionTeamHCTime
G12 ***1Benjamin Likar1:30pm

2Omar Martinez1:40pm

3William Kuiper1:10pm

4Rasheed Yusuf1:40pm

5Brian Fallman1:40pm
6Adam McCann1:40pm
***7Anthony Grunauer1:40pm
8James Assali
9:00am
9Joshua Vedder
1:40pm

10Christine Whitaker
1:50pm

GU-14 Schedule - P.M. Charles Shipp

DivisionTeamHCTime
G14***1Hector De La Torre2:10pm
***
2Michelle Chamberlain2:10pm
***
3John Doyle2:20pm

4James Assali9:00am
***
5Chris Deering2:20pm
***6Keith Szczudlak2:20pm
GU-16-19 Schedule - P.M. Dave Gleckman

DivisionTeamHCTime
G16***1Chris Varga2:30pm
***
2Greg Hughes2:40pm
***
3David Shaw2:40pm

   
G19
1Paul Cerecedes11:30pm
***2Jeff Goettsch3:00pm
 


2017 Picture Day Schedule

National Partners

Our sponsors

Contact Us

AYSO Region 84

P.O. Box 6080-178 
Mission Viejo, California 92690

Email Us: ayso84rc@cox.net
Copyright © 2017 Region 84  |  Terms Of Use |  Privacy Statement Login
Blue Sombrero